Informace pro zákonné zástupce a žáky 1. ročníků

Vážení rodiče a žáci, vzhledem ke zhoršující se situaci vývoje epidemiologické situace v ČR, kdy od zítřejšího dne 10. 9. 2020 bude povinnost nosit roušku ve všech vnitřních prostorách (tedy i školy), jsem se rozhodl zrušit plánovanou schůzku zákonných zástupců žáků prvního ročníku plánovanou na den 15. září 2020 v 17.00 hodin.

Za současné situace považuji za krajně nevhodné se ve větším počtu scházet v uzavřené místnosti (byť větrané a s použitím veškerého hygienického opatření) s povinně nasazenými rouškami. Nebylo by to příjemné pro nikoho a volím proto cestu. Veškeré informace se dozvíte během následujících dní dálkovou formou – zde na webu školy.

V nejbližších dnech vám dojde doporučenou poštou informativní dopis (obsahově totožný s informacemi, které byste obdrželi na osobní schůzce), obsahující také přístupová hesla do systému Bakaláři. Vytvoříme také krátké výukové video pro obsluhu systému Bakaláři, abyste se v systému orientovali a zvládli podle tohoto návodu také samostatnou obsluhu. Věřím, že zvládneme vše bez nějaké újmy a v zájmu ochrany zdraví nás všech.

Děkuji za pochopení
Mgr. Vítězslav Kurz, ředitel školy

Vytisknout stránku Vytisknout stránkuzobrazeno 857x