Studijní materiály

Podpora prezenční výuky probíhá v systému Google Classroom. Pro přihlášení použijte přihlašovací jméno a heslo stejné jako do školní sítě. Jméno je doplněno o @sosklobouky.cz a stejné heslo vám bude fungovat pouze tehdy, pokud jste si ho ve školní síti změnili. V hesle nepoužívejte písmena s háčky a čárkami, tedy například č, ý nebo ů.

Nemůžete použít svůj vlastní Google účet, protože neuvidíte své studijní materiály, ale hlavně by z vašeho soukromého účtu nefungovaly některé pokročilé funkce Google Classroom, které budeme používat.

Při prvním přihlášení do Google Classroom vyberte, Go to the classroom a že jste student.

Vstup do Google Classroom

Díky tomu jste také dostali školní email a další služby, které jsou součástí Google suite. Zprávy doručované do této vaší nové emailové schránky jste povinni číst a reagovat na ně. Můžete si tyto zprávy nechat automaticky přeposílat na svůj dosavadní soukromý e-mail, nebo si můžete tento nový školní gmail účet přidat do telefonu jako další účet. Můžete si také nastavit, že do tohoto školního emailu budete mít snadný přístup z vašeho soukromého Gmailu. Je to v nastavení "Udělení přístupu k vašemu účtu".

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránkuzobrazeno 25877x