Vánoční bazárek pro opuštěné pejsky

Dne 19. 12. 2019 uspořádali studenti první charitativní bazárek na podporu odložených pejsků, jehož výtěžek byl určen psímu útulku v Hodoníně.

Nepřekvapuje asi vztah ke zvířatům u studentů oboru agropodnikání, kteří se stali „tahouny “ a organizátory celé akce. Potěšil ale také zájem informatiků, již se zhostili propagace, studentů obchodní akademie, zaštiťujících finanční stránku akce, a v neposlední řadě našich nábytkářů, kterým vděčíme za osobně vyrobené dárky k prodeji. Na bazárek podle svých možností i schopností přispívali studenti napříč obory ve všech ročnících.

Návštěvníci si tak mohli vybrat z pestré nabídky „zboží„–  bižuterie, knih, vánočních ozdob, skla a keramiky, dekoračních předmětů, svíček či hraček. Jedním z nejprodávanějších artiklů se však staly voňavé a s láskou pečené muffinky našich „prvaček“, které tak zpříjemnily nákupní atmosféru všem účastníkům.

Výtěžek byl překvapující. Ačkoliv dárečky byly prodávány za symbolické ceny, vybrali jsme na příspěvcích a utržili na prodeji neuvěřitelných 5 772 Kč. Dne 20. 12. 2019 jsme předali obnos s vánočním přáním v Hodoníně.

Děkujeme všem přispěvatelům i vedení školy, které akci podpořilo. Ze studentů jmenovitě díky Mirce Navrátilové, Radce Novotné, Nikole Peřinové, Zdeňku Grůzovi a Michaele Brtníčkové.

Zapsala Mgr. Yvona Křížová, Ph.D.

Vánoční bazárek Vánoční bazárek Vánoční bazárek Vánoční bazárek Vánoční bazárek

Vytisknout stránku Vytisknout stránkuzobrazeno 1035x