Vánoční charitativní psí bazárek

Dne 20.12.2023 se jako každoročně uskutečnil v naší škole charitativní bazárek, tentokrát pro psí útulek Bulhary. Každý měl možnost přispět nějakou drobností k prodeji, nebo naopak si něco milého zakoupit.

Na bazárku se prodávalo mnoho věcí – krásné šperky, věci pro mazlíčky, vánoční dekorace a také velké množství  napečených dobrot a cukroví. Nejvíce populární byla letos „štěstíčka“, která ukrývala tajemná překvapení pro kupující.

Celou akci organizovaly budoucí maturantky, které zároveň zaškolovaly své budoucí následovnice ze 3. ročníku. Dokonce k nám zavítali také loňští organizátoři, dnešní vysokoškolští studenti, aby „svou“ akci podpořili a zkontrolovali.

Díky osobnímu nasazení, milé atmosféře a nesobeckým příspěvkům se nám podařilo nashromáždit neuvěřitelnou částku 12 426 Kč, která byla převedena na útulkový účet v Bulharech.

Téměř okamžitě nám bylo vyjádřeno poděkování na FB stránkách útulku a pro nás je zde také potěšující informace – jsme srdečně zváni k osobní návštěvě.

Letošní bazárek sklidil velký úspěch a my se budeme těšit na příští rok, kdy ho určitě zopakujeme a pojedeme pozdravit pejsky.

upravena-fotka-bazarek-1.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránkuzobrazeno 165x